Mobilya Mekanizma Tamiri

Mobilya mekanizma tamiri genellikle makas kısmında bulunan problemlerin çözümü için yapılmaktadır. Mekanizma kısmında problem yaşadığınızda uygun fiyatlara hemen bizi arayarak durumu bildirebilirsiniz.

Mobilya onarımı konusunda ele aldığımız durumlar bununla da sınırlı değildir. Koltuk yüzü değişimi, diğer mobilyalarınızın yüzey değişimi, eşyalarınızın ayak tamiri gibi pek çok işlem yapılmaktadır.

Eğer ki mobilyanızın yüzey değişimi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz koltuk yüzü değişimi nasıl yapılır, adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Mobilya Mekanizma Sistemleri

Mobilya mekanizma sistemleri üzerinde bir problem olduğunda sorun iki farklı şekilde çözülebilir. Bu çözümler:

Bu şekilde tamiri yapılan mekanizmalardan bazıları:

Bu mekanizmaların tamir edilmesi sonunda uygulanmasının ardından mobilyanızı ilk satın aldığınız günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu şekilde işlem yaptığınızda yeni bir koltuk satın almaktan çok ama çok daha uygun fiyatlı bir işleme sahip olmuş olacaksınız.

Mobilya Tamirat

Günümüzde mobilya modelleri daha çok mekanizmalı şekilde tercih edilmektedir. Bunun nedeni hem pratik bir kullanım imkanı sunması hem baza altı, koltuk altı alanlarda eşya depolamak hem de kolay tamir edilebilmesidir.

Bir problem olduğunda kolayca tamiratı yapılarak ürünün kullanım süresi birkaç yıl daha uzatılabilmektedir.

Hatta sıkıldığınızda, eskidiğinde, değişiklik yapmaya ihtiyacınız olduğunda yüzey değişimi de yaptırabilirsiniz.

Tüm bu mobilya tamirat işlemleri sayesinde yeni bir mobilya satın alamaya göre daha uzun süreli kullanım imkanı olan daha bütçe dostu mobilyalarınız olacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir