Koltuk Yüzü Değişimi

Koltuk yüzü değişimi işlemine ihtiyacınız varsa firmamız size yardımcı olacaktır. Bu konuda bizi aradığınızda ilk olarak koltuk yüzü değiştirme için modelleri incelemesi yapmanızı bekleriz.

Beğendiğiniz herhangi bir kumaş türü ve yapısını mobilyanın ölçülerini aldıktan sonra buna uygun şekilde sipariş ederiz.

Sipariş bize ulaşana kadar koltuğunuzun yüzey kısmında bulunan kumaşın söküm işlemi gerçekleştirilecektir.

Bu sırada koltuğunuzda çökme ve süngerinin, eskidiği azaldığı kısımlar tespit edilirse bu durumda sünger ya da yumuşak hangi malzeme kullanılmışsa bunun çıkarılması da sağlanır.

Yumuşak malzeme, onu sabitlemek için gerekli şeritlerin yerleştirilmesi gibi teknikler kullanılır.

Üzerine sipariş üstüne gelen ve sizin seçtiğiniz kumaş kaplanır. Burada koltuk yüzü değiştirme işleminin kumaş ile kaplama basamağının hangi teknik ile yapılacağı kumaşın yapısına uygun şekilde belirlenir.

Sonrasında mobilyanız tamamlanmış olur ve beklediğiniz görünüme kavuşur.

Koltuk Yüzü Değiştirme Fiyatları

Koltuk yüzü işlemleri uygulamak istediğinizde aklınıza gelen koltuk yüzü değişimi kaça mal olur, sorusunu yanıtlayalım. İşlemin fiyatını belirleme sırasında:

İşlem sonunda yeni koltuk satın almaya göre çok uygun fiyatlı bir işlem yapılacağından emin olabilirsiniz.

Bu nedenle pek çok kişi eskiyen koltuklarını atmak koltuklarını yenilemek için firmamız ile işlem yapmaktadır.

Eşyalarınızın çoğunu yenilediğiniz bir dönemde aynı zamanda odanızın havasını değiştirmek isteyebilirsiniz. Daha ekonomik şekilde mobilya yüzeylerinizi yenilemek şeklinde bir talebiniz olabilir.

Direk burada kumaş değişeceği için daha hızlı ve ekonomik bir işlem olacaktır. Bu sayede evinizi farklı dönemlerde sıkıldığınızda uygun fiyatlı yeniden dekore edebilirsiniz.

Eğer mobilya mekanizmalarınız konusunda bir problem yaşıyorsanız; Sonrasında bir koltuk yüzü değiştirme işlemi ile birlikte işlem satın almak için bu yazımıza denk geldiyseniz. Konu ile ilgili detayları öğrenmek adına mobilya mekanizma tamiri adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir