Koltuk Ayak Tamiri

Koltuklarımızın ayaklarında zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak eskime, kırılma, çiziklerin oluşması meydana gelir ve bu durumda koltuk ayak tamiri nasıl yapılır, sorusu gündeme gelecektir.

Koltuklarınız için firmamız aynı zamanda eskimiş döşemeleriniz ile ilgili de işlem yapmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için koltuk yüzü değişimi nasıl yapılır, adlı metnimizi inceleyebilirsiniz.

Koltuk ayak tamiri işlemleri;

  • Kırık ayak tamiri
  • Çizilmiş yüzeylerin yenilenmiş görünümüne kavuşturulması
  • Ayakların tamamının yenilenmesi ve daha estetik olan ayaklar ile değiştirilmesi
  • Ahşap ayak tamiri
  • Koltuk ayaklarının dilenen renkte boyanması şeklindedir. Daha farklı size özel ihtiyacınızın olması halinde bu konularda da yardımcı olacağız.

Firmamız mobilyalarınızın eskimesi, hasar görmesi halinde neye ihtiyacınız olursa ona yönelik olarak talep ettiğiniz işlemi uygulayacaktır.

Bu noktada neye ihtiyacınız olduğunu, hangi noktada işlemler yapmamızı istediğinizi bildirmek amacı ile bize ulaşmalısınız.

Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bize ulaştığınızda neden koltuk ayağı tamiri ihtiyacınız olduğunu mutlaka bildirmelisiniz.

Bu bir boya değişimi olabilir, ayaklarda tıkırdama (orantısızlık) olabilir. Bu bilgiyi vermenizin akabinde size nasıl bir teknik uygulayacağımız ve işlemin ücretinin ne olabileceği gibi her türlü merak ettiğiniz konuda yardımcı olunacaktır.

Koltuk Ayağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Koltuk ayağı tamiri, mobilyanızın ayak kısmında kullanılmış olan malzemenin cinsine göre farklı şekillerde yapılmaktadır.

Örnek olarak ahşap ayaklar için beyaz tutkal ve günümüzde üretilmiş olan beyaz tutkaldan daha da kuvvetli olan özel birtakım yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

Rengini kaybetmiş olan ahşap ayaklarda ise yeni bir görünüm vermek için önce zımparalama, sonra boyama, sonrasında da cilalama şeklinde dayanıklılığı arttırıcı uygulamalar yapılmaktadır.

Eğer koltuk ayağı tamiri esnasında uygulama yapılacak olan eşyanın cinsi kumaş ise de;

  • Kumaşın sökülmesi,
  • Çökmeler varsa sünger yenilenmesi,
  • Yeniden kumaşın dikilmesi ya da zımbalanması şeklinde işlem basamakları uygulanacaktır.

Kumaş konusunda mobilyanızın desenine uygun kendinizin belirleyebileceği bir renk kataloğu bulunmaktadır. Buradan kendiniz seçim yapabilirsiniz.

Dilerseniz ayak kısmı ile birlikte tamamı kumaş olan mobilyalarda üst kısmın da koltuk ayağı tamiri işlemine dahil olmasını talep edebilirsiniz.

İşlemler tamamen sizin beklentilerinize uygun şekilde düzenlenecektir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir